Kontakt oss

Kontakt oss

Ta kontakt med oss for et uforpliktende møte om medlemskap, rådgivining eller andre store og små spørsmål. Se nedenfor for ansatte og kontaktdetaljer vedr. spesifikke henvendelser.

Kontakt oss

Ta kontakt med oss for et uforpliktende møte om medlemskap, rådgivining eller andre store og små spørsmål. Se nedenfor for ansatte og kontaktdetaljer vedr. spesifikke henvendelser.

BESØKS- OG POSTADRESSE

Hausmanns gate 19,0182 Oslo

TELEFON

21 09 04 90

E-POST

info@etiskhandel.no

Sekretariatet

DAGLIG RÅDGIVER

Heidi Furustøl
99 70 51 45
heidi@etiskhandel.no

SENIORRÅDGIVER

Ole Henning Sommerfelt
97 68 99 15
ole.henning@etiskhandel.no

SENIORRÅDGIVER

Simen Høy Dypvik
41 24 90 05
simen@etiskhandel.no

SENIORRÅDGIVER

Margrete Eilertsen
94 83 44 34
Margrete@etiskhandel.no

MARKED-OG KOMMUNIKASJONSANSVARLIG

Espen Utaker
47 46 87 08
Espen@etiskhandel.no

KONTORLEDER

Lars Igesund
91 85 22 43
lars@etiskhandel.no

SENIORRÅDGIVER

Marthe Kielland Røssaak
98636127
marthe@etiskhandel.no

Kaja DSC_7481

RÅDGIVER

Kaja Elise Greskor
995 29 448
kaja@etiskhandel.no

Monica Dalberg

SENIORRÅDGIVER

Monica Dalberg
91872441
monica@etiskhandel.no

Jonas Ådnøy Holmqvist

SENIORRÅDGIVER

Jonas Ådnøy Holmqvist
93253397
jonas@etiskhandel.no

SENIORRÅDGIVER

Rikke Mohn Halvorsen
47810706
rikke@etiskhandel.no

Silje Bøe

PROSJEKTMEDARBEIDER

Silje Bøe
400 16 212
Silje@etiskhandel.no

SENIORRÅDGIVER

Cathrine Berg-Nielsen ( i permisjon )
92408989
cathrine@etiskhandel.no

SENIORRÅDGIVER

Silje Gabrielsen Eger ( i permisjon )
456 64 591
silje.eger@etiskhandel.no