Styret - Etisk Handel

Styreleder

IMG_0178

Ingvill Størksen

Direktør, politikk og myndighetskontakt

 

Coop Norge

 

Ingvill@gmail.com

Faste representanter

IMG_0190

Bjart Thorkil Pedersen

 

Fagsjef bærekraftig handel

 

NorgesGruppen

 

bjart.pedersen@norgesgruppen.no

IMG_0193

Yngvill Ofstad

 

Bærekraftansvarlig

 

Bergans

 

Yngvill.ofstad@bergans.no

1ECF1D9D-2821-4D5C-9816-6CBC1CFF3EEA_1_105_c

Jane Vogt Evensen

 

Rådgiver, internasjonal avdeling

 

 LO

 

jane.vogt.evensen@lo.no

Simen HD

Simen Høy Dypvik

Seniorrådgiver, ansattvalgt styremedlem

 

Etisk handel Norge

 

simen@etiskhandel.no

Vegar Krohn Neverlien

Vegard Krohn Neverlien

 

CSR Manager

 

Varner

 

vegard.neverlien@varner.no

Bjørn Kuvås, Statsbygg

Bjørn Kuvås

Avdelingsdirektør,

Faglig ressurssenter

 

Statsbygg

 

Bjorn.Kuvas@statsbygg.no

etiskhandel_for_websiden_placeholder_blassX

Ivar Aamodt

 

Controller

 

Norsk Folkehjelp

 

ivara@npaid.org

etiskhandel_for_websiden_placeholder_blassX

Helga Bull

Forretningsutvikler bærekraft

 

Virke

 

helga@virke.no

Varamedlemmer

Kjetil Vee Moen

Kjetil Vee Moen

Bransjedirektør Teknisk handel 

 

Hovedorganisasjonen Virke

 

kjetil.moen@virke.no

Marthe Kielland Røssaak DSC_6755

Marthe Kielland Røssaak

 Rådgiver

 

Etisk handel Norge

 

marthe@etiskhandel.no

etiskhandel_for_websiden_placeholder_blassX

Vivian Bentzen

 Ansvarlig kvalitet og CSR Faghandel

 

Coop Norge Handel AS 

 

vivian.bentzen@coop.no

etiskhandel_for_websiden_placeholder_blassX

Jørgen Kaurin

 Rådgiver

 

Fellesforbundet

 

jorgen.kaurin@fellesforbundet.no

etiskhandel_for_websiden_placeholder_blassX

Elvur Hrønn Thorsteinsdottir

Fagsjef anskaffelser

 

Stavanger kommune

 

elvur.thorsteinsdottir@stavan

ger.kommune.no

etiskhandel_for_websiden_placeholder_blassX

Sandra Färdigh

Director Group Procurement

 

Elopak 

 

sandra.faerdigh@elopak.com

etiskhandel_for_websiden_placeholder_blassX

Rita Bondeson Børke

HR-Direktør

 

Mester Grønn

 

rita.bondeson.borke@mestergronn.no

etiskhandel_for_websiden_placeholder_blassX

Arnt-Willy Hjelle

Bærekraftansvarlig

 

Fretex Miljø

 

arn-willy.hjelle@fretex.no

Valgkomité

Vegard Grøslie Wennesland

Vegard Grøslie Wennesland

Rådgiver

 

Fellesforbundet

 

etiskhandel_for_websiden_placeholder_blassX

Beate Ekeløve-Slydal

Politisk rådgiver 

 

Amnesty Int. Norge

 

bslydal@amnesty.no
etiskhandel_for_websiden_placeholder_blassX

Kenneth Skauge

Bærekraftansvarlig

 

MENY

 

kenneth.skauge@meny.no